Poszukujesz nieruchomości, a może chcesz sprzedać... POMOŻEMY CI ! Zadzwoń »

Wyszukiwarka

Rodzaj oferty:

Typ nieruchomości:

Lokalizacja:

Rynek:

Zgłoś ofertę

Chcę zgłosić ofertę

Kalkulator opłat

Cena nieruchomości

PLN

Wyślij e-mail

Podaj adres e-mail

Szczegóły oferty

« Powrót

Dom - Sprzedaż

POZA TRÓJMIASTEM Łapino

299 200 zł

Kategoria:Szereg 95F
Ulica:
Rynek:Pierwotny
Powierzchnia:90,04 m2
Powierzchnia działki:197,00 m2
Cena:299 200 zł
Liczba pokoi/pomieszczeń:4
Rok budowy:w budowie
Teren uzbrojony:TAK
Kod oferty:S95F
Opis szczegółowy:Towarzystwo Inwestycyjne Maison Sp. z o.o. rozpoczęło budowę III-go etapu Osiedla Hajduczek Willowe Wzgórza w Łapinie Dolnym, gm. Kolbudy położonego 17 km od dworca Gdańsk Gł., w zalesionej, nieprzejezdnej kotlinie, nad brzegiem jeziora, w otoczeniu lasów, z dala od ruchu samochodowego i miejskiego gwaru.
W tak malowniczej okolicy budowane są domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojącej z pełną infrastrukturą techniczną, z użytkowym poddaszem o pow. użytkowej 90,04 m2 + działki hipoteczne od 193 do 635 m2.
Każdy segment jest niepodpiwniczony i stanowi wyodrębnioną konstrukcyjnie, samodzielną całość. Bryła budynku prosta, dwukondygnacyjna: parter i poddasze użytkowe (mieszkalne).
W budynku zaprojektowano:
- na parterze: przedsionek wejściowy i toaletę, oraz kuchnię z oknem, pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem na taras zewnętrzny
- na piętrze (poddaszu użytkowym): łazienkę, garderobę, dwa pokoje mieszkalne - pomieszczenia są doświetlone oknami połaciowymi.
W budynku znajdują się ponadto schody z parteru na poddasze, korytarz i schowek gospodarczy na poddaszu między łazienką a pokojem oraz dodatkowy schowek na parterze pod schodami.
Budynki przekazywane klientowi są w stanie deweloperskim.
Z zewnątrz w pełni wykończone, z podjazdem i wejściem do domu wyłożonymi kostką betonową. Wewnątrz budynek jest wytynkowany, położona jest instalacja c.o., elektryczna ( bez białego osprzętu), doprowadzona jest woda, gaz, kanalizacja ściekowa.
W najbliższej okolicy szkoły, apteki, ośrodek zdrowia, sklepy oraz oddziały banków (1.5 km). Kupujący nie płaci prowizji!
 

Jesteś zainteresowany tą ofertą?   Skontaktuj się z nami »